KNIHA II. | SUPER SEX - AKO USPOKOJIŤ ŽENU


Táto jedinečná eKNIHA pod názvom "Super sex - ako uspokojiť ženu" poskytuje mužom i ženám informácie zo sveta sexu a milostného života. Aj vy neustále pátrate po záhadách sexuálneho majstrovstva ? Chcete sa zdokonaliť v umení milostných techník ? Chcete sa stať sexuálnym majstrom ? V tejto knihe nájdete všetky potrebné informácie, prostredníctvom ktorých sa ako muž môžete stať neporovnateľne atraktívnejším pre opačné pohlavie.

Ženy milujú ak je muž v posteli skúsený. Milostné umenie je umenie, ktoré ak ovládate vám prináša sladké ovocie. Táto kniha zachytáva všetko, čo potrebujete vedieť o sexe - od vzájomnej masturbácie a orálneho sexu po neobvyklé sexuálne polohy, fantázie a mnohonásobné orgazmy. Zahŕňa rady týkajúce sa bežných sexuálnych problémov. Je doplnená farebnými fotografiami. Je to priamočiara príručka pre moderných milencov obsahuje praktické rady, ako obohatiť milostný život.


Kniha - Super sex - ako uspokijit zenu


Množstvo osvedčených sexuálnych tipov. Bláznivé nápady na radovánky v perinách. Polohy, v ktorých je ukojenie zaručené. Úprimná, praktická "príručka" pre každého muža, ktorý cíti potrebu obohatiť svoj sexuálny život. Všetko, čo musíte vedieť, aby váš sex stále iskril. Muži neustále pátrajú po kľúči" ku kvalitnejšiemu a lepšiemu sexu. V skutočnosti, však prvé čo mnohých mužov napr. v rozhovoroch s nami zaujíma je, aké najbláznivejšie príbehy sme ako lektori a tréneri zvádzania zažili, či otázky na tému ako s úspechom dostať ženy do postele (...to sú však iné príbehy do inej knihy - ak máte záujem objdenajte si aj našu knihu "Umenie zvádzania - ako zbaliť ženu"). V priebehu rokov sme zistili, že orgazmy a sexuálne preferencie majú toľko príchutí ako zmrzlina. Keďže ste ako muž sexuálna bytosť, vaša reakcia vyzerá rovnako jedinečne ako tvár pri orgazme - to, čo je pre vás tá pravá extáza, sa vašej najlepšej sex-kamarátke, partnerke či priateľke s výhodami" môže javiť ako výsostne otravné. 

Ak ste muž, ktorý vždy vidí pohár poloprázdny, beriete to ako „nevyhnutné zlo". Ak ho, naopak, vnímate ako poloplný, považujete to za sexi výzvu. Alebo si skrátka prečítajte túto e-knihu. Nasledujúce množstvo strán vám nepovie, ako má vyzerať sex pre páry - na to slúžia nerealistické očakávania vyvolané hollywoodskymi milostnými scénami a pornofilmami. Namiesto toho vás chceme vyzbrojiť správnou kombináciou vedomostí a roztopašných nápadov, aby ste sa mohli pustiť do vlastného skúmania na poli lásky a milostného života. Najväčšou chybou mnohých iných príručiek o sexe je tiež to, že sex ako taký zbavia všetkej záhadnosti. Je to pravda, ak za „záhadu" pokladáte napríklad informáciu, do akej hĺbky siaha klitoris alebo ktorý druh lubrikantu sa najlepšie hodí na análny sex. 

 Ale pokiaľ ide o skutočnú záhadu sexu - prečo pri orgazme zabudnete svoje meno, prečo sa vás pri najvášnivejšom milovaní zmocní pocit, že vaša duša splynula s partnerkynou, prečo vám sex s neznámou krásnou ženou niekedy umožní byť samými sebou, prečo máte pocit, že pohlavnému styku sa nič nevyrovná .... atď. - sľubujeme, že táto kniha vám nič nepokazí. Úlohou je vám priniesť pohľad na zákutia milostného života priamo z našej praxe. Táto kniha skutočne objasňuje principy milostných vzťahov mužov a žien. Pomáha tak jedným aj druhým objavovať zákutia vzájomnej sexuality. 

V knihe nájdete napriklad aj zaujimavosti o anatomii ženského tela, odhaluje ženskú sexuálnu myseľ, dozviete sa pravdy a mýty o orgazme, pozrieme sa na sexualne problemy a možnosti ich riešenia. Kniha "Super sex - ako uspokojiť ženu" je teraz ponúkaná v limitovanej sérii - 100 kusov / za cenu: 10,- eur. Prostredníctvom nej načerpáte všetky dôležité informácie o tom "Ako ženy účiinne v posteli uspokojiť a ukotviť - dosiahnuť aby vás milovali." Rady zachytené v knihe sú rokmi overené praxou jej autorov - trénerov, poradcov a koučov ŠKOLY ZVÁDZANIA Elite.

Obsah knihy sa opiera o štruktúru - kurzov, seminárov a workshopov, ktoré autori už niekoľko rokov s úspechmi organizujú - nielen v Slovenskej a Českej republike, ale aj v Rakúsku a Nemecku v spolupráci s partnerskými projektami (SVADENIZEN.CZ & PUATRAINING.DE). Príjmite teraz pozvanie a inšpirujte sa svetom, ktorý je blízky každému mužovi. Your life, your Game. The Game is on ... !

Obsah knihy:   zvádzanie a balenie žien, milostné umenie, prekonavanie odmietnutia žien, multiple orgazmus, ako na mokrý orgazmus žien, ako ženy šialene uspokojiť, ako na sexualne problemy, ako ženy priviezť k orgazmu orálne, techniky a tipy pre sexuálne majstrovstvo, ukážky z kurzu sexu, umenie milostného majstrovstva, sexualne tai-chi, mnohopočetné orgazmy mužov a ako ich dosahovať, 5 ingrediencií milostného umenia, tajomstvo priťažlivosti muža, atraktivita a sex, chémia a feromóny, ako ženy kotviť, ako si sex naplno užívať, ako na tantrický sex, NLP v sexe, umenie komunikácie v milostnom živote, sexual master... iné