KNIHA III. | AKO ZBALIŤ BABU ONLINE - sprievodca umením internetového zoznamovania


Táto jedinečná eKNIHA pod názvom "AKO ZBALIŤ BABU ONLINE" ponúka možnosť vniknúť do tajomstiev umenia zvádzania a balenia žien na internete. Poskytuje mužom praktické informácie zo sveta internetového zoznamovania. Ak aj vy neustále pátrate po overenom spôsobe ako sa s úspechom zoznamovať so ženami a dievčatami na internete - ako ich úspešne osloviť, ako ich na chate alebo zoznamke zaujať, ako ich správne krok po kroku získať ... teraz máte všetky informácie obsiahnuté v jednej knihe. V minulosti mnoho ľudí odsudzovalo zoznamovanie sa na internete. Títo ľudia mali názor, že zoznamovanie sa na internete nie je vhodné miesto na seriózne zoznámenie sa s potenciálne celoživotným partnerom.


 Ako zbalit babu online - online hra - akozbalit


Avšak, v dnešnej dobe je tomu úplne inak. Zoznámenie na internete sa stáva čoraz viac populárnejšie, hlavne vďaka svojmu pohodliu. Taktiež sa pri internetovom zoznamovaní využíva anonymita jednotlivých užívateľov. Tajomnosť okolo internetových užívateľov môže byť ďalším faktorom, ktorá priťahuje ľudí. Muži aj ženy sú tvoriví, vynaliezaví a hlavne zvedaví, preto vyhľadávajú stále niečo nové, čo je aj zábavné a populárne a preto vyhľadávajú internetové zoznamky. Prinášame vám preto v knihe niekoľko tipov a nápadov, ktoré vám zvýšia šance na úspech pri internetovom zoznamovaní sa. Viete, kam sa prihlásiť, ak chcete nadviazať komunikáciu s nezadanými mužmi/ženami a tiež ovládate, kam kliknúť, ak chcete poslať správu. Virtuálny priestor má však mnoho zákutí a obmedzení. Ľudia, ktorí sú prihlásení, nadväzujú kontakty neustále. Niet pochýb, že zoznamovanie cez internet je čoraz rozšírenejšie. 

Čo však mužov i ženy láka na tejto forme komunikácie ? Milióny ľudí na celom svete sa každodenne prihlási na sociálne siete. Niektorí sa chcú len nezáväzne porozprávať s novými ľuďmi či zahnať nudu. Iní si od virtuálneho sveta sľubujú, že sa im vďaka nemu podarí nájsť nových priateľov či dokonca celoživotného partnera. Je možné zamilovať sa do fotky neznámeho muža a končí láska cez internet osobným stretnutím ? Chcete spoznať sympatickú ženu na dlhodobý vzťah, alebo sexom náruživú babu, ktorá žije v rovnakom meste ako vy ? Áno, je to tak simply. Stačí len pár kliknutiami označiť podmienky vyhľadávania žien registrovaných na internetových stránkach – zadať požiadavky na vek, pohlavie, bydlisko a zoznam možných uchádzačiek o vaše srdce je na svete ! 

To, čo cez internet nezistíte je, či vaša žena, ktorú poznáte len cez internet priťahuje, či dokážete nájsť spoločnú reči nie len cez písané slovo a či si s ním porozumiete aj pri riešení bežných i menej bežných životných situácií. Chceli by ste poznať jednoduchý a osvedčený návod krok za krokom, ako sa stať z kamaráta či známeho jej priateľ či milenec a už nikdy neskončiť so ženou v kamarátskej zóne... a to takmer 100 % ?! 

 Kniha "AKO ZBALIŤ BABU ONLINE" je teraz ponúkaná v limitovanej sérii - 100 kusov / za cenu: 10,- eur. Prostredníctvom nej načerpáte všetky dôležité informácie o tom "Ako ženy účiinne v posteli uspokojiť a ukotviť - dosiahnuť aby vás milovali." Rady zachytené v knihe sú rokmi overené praxou jej autorov - trénerov, poradcov a koučov ŠKOLY ZVÁDZANIA Elite.

Obsah knihy:  opiera sa o štruktúru - kurzov, seminárov a workshopov, ktoré autori už niekoľko rokov s úspechmi organizujú - nielen v Slovenskej a Českej republike, ale aj v Rakúsku a Nemecku v spolupráci s partnerskými projektami (SVADENIZEN.CZ & PUATRAINING.DE). Príjmite teraz pozvanie a inšpirujte sa svetom, ktorý je blízky každému mužovi. Your life, your Game. The Game is on ... ! Obsah knihy: zvádzanie a balenie žien cez internet, špecifiká online hry, ako na ženy pri chate, ako ženu s úspechom osloviť, ako ženy zaujať, ako vytiahnuť babu von, ako baliť ženy na facebooku, prekonavanie odmietnutia žien, ako ženy online uspokojiť, ako na zoznamky ... a iné